Müşteri Hizmetleri

Herhangi bir problemde size yardımcı olabiliriz. Sadece sorun.

Çağrı Sigorta Mükemmel,
Her zaman araç ve ev sigortalarımızı Çağrı sigortaya yaptırıyoruz kendilerine teşekkür ederim.

Melike CANDAN

Melike CANDAN

Ankara

Çağrı Sigortaya Teşekkürler.

Aracımı sizden sigortalattım, en ufak kazalarımda bile bana çekici yolladınız yardımlarınız için teşekkür ederim.

Nedime Türkcan

Nedime Türkcan

Aksaray

Deneyimlerim şimdiye kadar son derece doyurucu oldu ve kendi evimin ve arabanın tüm sevinçleri ile dolu bir hayat yaşayabiliyorum. Emeğin için çok teşekkür ederim!”

Nurcan Deniz

Nurcan Deniz

İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Bize En Çok Sorduğu Soruları ve Cevapları Aşağıda Bulabilirsiniz.

Trafiğe her çıkışımızda kaza olasılığıyla da karşılaşma riskini taşırız. Trafik sigortası,zorunlu olmasının yanı sıra, karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak koruyan bir sigortadır. Motorlu kara taşıtlarının neden olduğu kişi ve mal hasarları bu sigorta sayesinde güvence altına alınır.

Herhangi bir kazayla karşılaşma durumunda, kaza bildiriminin belirli bir süre içinde yapılması gerekir. Sigortalı, kaza riskinin gerçekleşmesi durumunda sorumluluğunu gerektirecek bir olayı, haberdar olduğu andan itibaren 15 içinde sigortacıya bildirmek zorundadır. Zarar gören kişinin ise, kazaya neden olan kişiyi öğrendiği tarihten itibaren 2 yıl içinde talebini bildirmesi zorunludur. Bu bildirimler kaza tarihinden itibaren 10 yıl süre ile sınırlıdır. Kazadan 10 yıl sonra yapılacak talepler karşılanmaz.

Özel sağlık sigortası teklifini birden fazla sigorta şirketinden online olarak görebilmeniz için sigorta sigortalanacak kişilere (sigortalılar) ait pek çok bilgiyi almamız gerekiyor. Her sigorta şirketi sağlık sigortası teklifi vermek için farklı bilgilere ihtiyaç duymaktadır. Sizlere tatminkar sayıda teklif üretebilmek için sigorta şirketlerinin ihtiyaç duyduğu bilgileri sizden alarak teklif üretebilmekteyiz. Aksi halde üretilen teklif gerçeği yansıtmayacak ve daha kötüsü yanıltıcı olacaktır.  T.C. kimlik numarası ve diğer verilerin tamamı bu ihtiyaca yönelik olarak alınmaktadır.

Sigortalı, projeye aykırı işlemlerde bulunarak binanın zayıflamasına neden olduğu durumlarda zorunlu deprem sigortasından tazminat talep etme hakkını kaybedebilir.

Yıllık hayat sigortası primleri yaşa göre belirlenir. Sigorta şirketine göre meslek ve cinsiyetin de etkili olduğu prim tabloları vardır. Seçtiğiniz teminat tutarları da dikkate alınarak priminiz hesaplanır. Primlerinizi dilerseniz TL cinsinden dilerseniz de döviz cinsinden ödeyebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Sormaktan çekinmeyin

    Hemen Sigorta Teklifi Alın